//www.demircitasarim.com/wp-content/uploads/2018/09/dt_hizmet_dijital_tasarim_1.jpg

Dijital Tasarım; Markanıza dijitalde tüm görüntülenebildiğiniz alanlarda(Web site,reklam,banner vb.) yapılan tasarımlardır.

Dijital Tasarımın Önemi;

İnternet kullanımının hızla artması sonucunda artık evimizde, işimizde Dijitalde hayat buluyor. Bu denli aktif kullanılan sanal mecralarda hangi firmanın nasıl bir kimlikle karşımıza çıktığı da büyük bir önem arz ediyor. Dijital kimliğiniz sadece bireysel değil kurumsal olarak da iz bırakıyor. Dünya ticaretinin büyük bir bölümü artık dijitalde gerçekleşiyorken firma olarak nerde nasıl göründüğünüz, kimlere ve ne kadar kişiye ulaşabildiğiniz çok önemli hale gelmiştir.Örneğin bir web siteniz var ve bu sitenizi tanıtmak için google adwords reklamı yapmak istiyorsunuz. Milyonlarca kişiye ulaşabileceğiniz bu alanda etkili bir tasarımla reklam vermek sadece tanınmanızı değil satışlarınızı ve şirketinizin büyümesinide sağlar !

Dijital Tasarımlar Nasıl Hazırlanır?

Tasarım hazırlanma sürecinde öncelikli olarak firmanızdan almamız gereken bilgiler; Hangi mecrada kullanılacak? Hedef kitlenizden hangi eylemi gerçekleştirmesini istiyorsunuz ? Ne zaman yayınlanacak? gibi önemli başlıklar içeren bilgiler doğrultusunda, markanızın kurum kimliğini oluşturan imajına uyumlu örnek taslak çalışmalar hazırlanır.

Demirci Tasarım olarak yaratıcı ve inovatif fikirlerimizi tutkuyla hayata geçirir, kurumsal imajınızı koruyarak özgün tasarımlar sunarız.

Program Tecrübelerimiz

Adobe Photoshop

90%

Adobe Illustrator (Ai)

80%

Corel Draw

70%

Adobe InDesign

80%
Neler Yapıyoruz ?
  • Kurumsal Kimlik Tasarımı
  • Logo Tasarımı
  • Afiş Tasarımı
  • Katalog ve Broşür Tasarımı
  • Sesli Ürün Tanıtım Videoları
  • Kartvizit Tasarımı

Çalışmalarımızdan Örnekleri Görmek İçin Lüften Aşağıda Yer Alan Butona Tıklayın.

DİJİTAL TASARIM ÇALIŞMALARIMIZ
//www.demircitasarim.com/wp-content/uploads/2020/06/demircitasarim_site-altlogo.png