"Yaptıklarımızı seviyoruz ve başkalarının yapmayı sevdikleri şeyde başarılı olmalarına yardım etmeyi de seviyoruz."

Cem Demirci, Demirci Tasarım

Biz Kimiz?

Kendimiz için uzun uzun metiyeler dizmeye gerek olmadığını düşünüyor, "Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz" düşüncesiyle işlerimize göz atarsanız ne yaptığımızı,nasıl olduğumuzu göreceğinizi düşünüyoruz. Demirci Tasarım, 2004 yılından bugüne Düzce'de faaliyet göstermektedir. Belki çok bilinen bir ajans değiliz, zaten öyle bir derdimiz de yok. Az ama öz iş yapmak, yaptığımız işi de layıkıyla ve aldığımız paranın karşılığını her kuruşuna kadar vererek yapmak önceliğimizdir.

Ne Yaparız?

El sanatlarımızı kazanmaya ve sahip olduğumuz her şeyi müşterilerimiz için masaya getirmeye odaklandık. Kullanıcılarınızı müşterilere dönüştürmeye odaklanmış özel ve işlevsel web siteleri oluşturuyoruz. Aslına bakarsak bu işe öncelikle grafik tasarım yani çevremizden gelen istekler doğrultusunda Afiş Tasarımı,Logo Tasarımı ile başladık. Bunun akabinde web tasarım işine merak saldık ve bu alanda başarılı işler ortaya çıkarttık. Bu işlerdeki başarımız neticesinde işimizi büyütmeye ve daha geniş kitlelere daha geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet etmeye başlamanın ilk adımını atmış bulunmaktayız.

Neden Biz?

Her birimiz yaptığımız şeyi seviyoruz ve ruhun işimizin kalitesine dönüşmesine yardımcı olduğunu hissediyoruz. Çalışmalarını seven müşterilerle çalışmak, katılan herkes için eğlenceli ve harika bir ortaklığa dönüşüyor. Bizi diğerlerinden ayıran en büyük özellik samimiyet, karşılıklı fikir alışverişi, yeri geldiğinde abi-kardeş ilişkisi içinde, birlikte hayal gücümüzü görselleştirerek işinize güç katmak olarak düşünebiliriz. Havalı ofisimiz, havalı konuşmalarımız olmayabilir. Ama uçuk rakamlar ile tasarım yapmıyoruz.

"En büyük kazancımız, işimize duyduğumuz saygı ve tutku…"
//www.demircitasarim.com/wp-content/uploads/2020/06/demircitasarim_site-altlogo.png