Cengizhan Veziroğlu
Cengizhan Veziroğlu
Şirket Kurucusu , Veziroğlu Sigorta
Sigorta sektöründe kurumsal bir firma olma yolunda başlattığımız çalışmalar doğrultusunda Cem kardeşim ile hem logo tasdarımı hemde web sitemizin tasarımı konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak istediğimiz bir iş ortaya çıktı. Yapmış olduğu tasarımlar bize artı değer kattı ve kurumsallaşma yolunda önemli bir mesafe kattettik. Kendisine teşekkür ediyorum.
Hayri Güldal
Hayri Güldal
Şirket Kurucusu , Güldal Oto Kurtarma
Şirketimi büyütme aşamasında internette yer almam gerektiğini düğündüm ve Cem kardeşimle oturup nasıl yapabileceğimizi konuştuk ve hem logo tasarımı hemde web site tasarımını karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak güzel bir iş ortaya çıkarttık. Web sitem sayesinde insanlar bizi daha rahat bulabiliyor. Kendisine işime vermiş olduğu katkıdan dolayı teşekkür ediyorum.
Abdullah Danışmaz
Abdullah Danışmaz
Şirket Kurucusu , Serkan Raf
Daha önce başka ajansa yaptırmış olduğum web sitemden istediğim verimi alamamıştım. Daha sonra Cem Demirci kardeşimle tanıtşım ve web sitemi ona emanet ettim. Beklentimin ötesinde bir web sitesi tasarımı yaptı ve isteklerimi tam anlamıyla karşıladı. Kendisine teşekkür ederim ve başarılar dilerim.
Sefa Çapar
Sefa Çapar
Şirket Yöneticisi , Mavi Martı Trans
Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız Cem Demirci ile şirketimizin kurumsal olarak dijital ortamda tanıtmaya karar verdikten sonra güzel bir çalışma ortaya çıkarttık. Bizi en iyi yansıtan modern ve kullanışlı bir web sitesi ile bize en iyisini sunduğu için kendisine teşekkür ediyor hayatında başarılar diliyorum.
Emrah Çapar
Emrah Çapar
Şirket Yöneticisi , Bolu Güneş Uluslararası Nakliyat
Ulusarlarası Nakliyat sektöründe yıllardır vermiş olduğumuz hizmeti internet ortamına aktarmak istemiştik. Demirci Tasarım bunu tam anlamıyla karşılayarak hem modern, hem kullanışlı, hemde bizi tam anlamıyla yansıtan, bizim ve müşterilerimizin çok hoşuna giden bir web sitesine sahip olduk. Kendisine teşekkür ediyoruz çalışmalarında başarılar dileriz.
Ömer Canım
Ömer Canım
Şirket Yöneticisi , Arıcı Cemal
Kendi üretimimiz olan Arı ve Arı Ürünlerini gelen talepler doğrultusunda internetten pazarlamaya karar verdik. Bu konuda uzman bir kişi olarak Cem kardeşimizle bir araya geldik. İsteklerimizi ve beklentilerimizi dinledikten sonra bize herkesin hoşuna giden bir tasarım ve kullanılabilir bir web site tasarladı.Kendisine teşekkür ediyoruz.
Murat Yılmaz
Murat Yılmaz
Şirket Kurucusu , Affan Ticaret
Arama alım-satımı işimizi daha geniş kitlelere ulaştırmak ve şirketimizi daha fazla insana tanıtmak amaçlı çıktığımız bu yolda bize her konuda yardımcı olan ve kullanışlı, modern ve her platforma uygun bir web sitesi yaptığı için Cem Demirci'ye teşekkürlerimi sunuyorum..Emeğinize sağlık..
Nurcan Veziroğlu
Nurcan Veziroğlu
Menajer-Organizasyon , Nurcan Veziroğlu
Yurtdışında kurmuş olduğum Menajerlik ve Organizasyon şirketi için kurumsal bir çalışma olarak hem logo hemde web sitesi yaptırmak istedim ve kardeşim Cem, bu konuda tüm beklentilerimizin de üzerine çıkarak herkesin hayranlıkla baktığı hem logo hemde web sitesi çalışması yaptı. Kendisine sonsuz teşekkürler..
//www.demircitasarim.com/wp-content/uploads/2020/06/demircitasarim_site-altlogo.png